рос   укр

14 червня вперше в Києві – Пол Маккартні. Концерт, який побачать мільйони. Концерт, який звернений до мільйонів. Концерт, який знайде відгук в душі кожного з нас.


Це – послання про вічні цінності, які зрозумілі кожному без перекладу. Це – послання про мир і любов, щастя і свободу. Це – про нас і для нас, незалежно від того, де ми живемо і за кого голосуємо.


Стань частиною інтерактивної карти України!


Віктор Пінчук, організатор концерту Пола Маккартні:
«Останнім часом у нас не так багато приводів об'єднуватися. Не групуватися під якимись політичними прапорами, а дійсно зібратися всім разом. І тому я сподіваюся, що акція і концерт допоможуть звести воєдино Схід і Захід, зблизити молодість і зрілість, об'єднати різні переконання і устремління в одну загальнонаціональну ідею - будівництва вільної, толерантної і успішної країни»

Напередодні історичного концерту ми пропонуємо тобі стати частиною інтерактивної карти України. Знайди ті слова, які будуть близькі і зрозумілі всім жителям України. Всім, кому дорогі свобода, любов і щастя. Всім, хто хоче жити у вільній і успішній країні, єдиній зі Сходу на Захід і із Заходу на Схід.


Надійшли своє фото та/або відео, назви населенний пункт і область, де ти живеш, і твоє повідомлення знайде своє місце на першій інтерактивній карті України.


* ім'я
* призвіще
* область
* населений пункт
* фотографія (макс 4 Мбайт)
відео (макс 10 Мбайт)
* уведіть захисний код
телефон
e-mail
ваш коментар
(максимум 450 символів)

залишилось символів
Зірочками * позначені обов'язкові поля.